*Games on-line

Youda Jewel Shop - hra online

15. července 2012 v 15:37 | Petra a Terka (pirátky)

Youdovo zlatnictví
Ve vynikajícím virtuálním zaměstnání jménem Youdovo zlatnictví dostanete jedinečnou příležitost si vyzkoušet, co všechno obnáší výkon náročného povolání šperkaře. Přijměte identitu sympatické slečny Samanthy, která právě dokončuje prestižní zlatnickou školu a pomozte jí na startu její závratné šperkařské kariéry. Obsluhujte návštěvníky přicházející do vašeho zlatnického krámku a udělejte vše pro co nejrychlejší splnění jejich tužeb. Vždy nejprve vyslechněte jejich přání, a poté bez zbytečného otálení přistupte k jeho realizaci. Jakmile budete s výrobou kýženého šperku hotovi, ihned jej expedujte k netrpělivému zákazníkovi. Čím rychleji zvládnete šperk vyrobit, tím větší peněžní suma se ve hře Youdovo zlatnictví připíše na váš účet

(zdroj: obrázku - x, popisu - x )

Obama vs Aliens - online

6. října 2009 v 17:59 | Petra a Terka (pirátky)
Současný prezident Spojených států se těší mezi světovou veřejností velké podpoře, společnost sleduje každý jeho krok, mnozí do něj vkládají obrovské naděje a očekávají takřka nemožné činy. A co vy? Myslíte, že se sympatický Afroameričan, toho času obývající Bílý dům, dokáže ve hře Obama vs. Aliens vypořádat s podlými mimozemšťany a zachrání nebohou pandí rodinku, která byla unesena na palubu létajícího talíře? Protože pandy jsou nepostradatelnou součástí křehkého ekosystému naší planety a členové unesené medvědí famílie jsou posledními exempláři tohoto druhu, je jejich návrat naprostou nutností. Případný neúspěch mise by se vší pravděpodobností zasadil našemu těžce zkoušenému životnímu prostředí smrtelnou ránu. Pokud vám tedy není osud života na planetě Zemi lhostejný, bojujte ve hře Obama vs. Aliens po boku amerického prezidenta za jeho záchranu.

C&A hra

5. října 2009 v 16:22 | Petra a Terka (pirátky)
Ahojky takže jsme tak brouzdaly po netu a najednou jsme našly docela pěknou hru... Chvíli zabaví :-) Oblíkáte tam mámu, tátu, kluka a holku v zavřené kabince a musíte jim správně to oblečení dát....Je to z anglické stránky C&A. Tak to zkuste :-) :


P.S: Ta fotka je naše dílo :-)

Pageant Princess - on-line

21. července 2009 v 11:58 | Petra a Terka (pirátky)
Pageant Princess

Vlastníte kosmetický salon, kde budete muset připravovat dívky na určité příležitosti, ať už je to rande, ples či obyčejná úprava zev nějšku. Budete poskytovat služby jako je například manikůra, pleťová maska, úprtava vlasů a další. Ve výsledku vaší práci ohodnotí odborná porota.

My Xmas Room

12. prosince 2008 v 16:01 | Petra a Terka (pirátky)
My Xmas Room

Camper - online

6. listopadu 2008 v 17:45 | Petra a Terka (pirátky)
Camper (strategie)
Není nad to strávit několik krásných dnů s dobrými přáteli v kempu u vody. Ve hře Camper budete pověřeni řízením rozlehlého areálu, který je vyhledávanou rekreační destinací. Stane se z vás dobrý manažer nebo budou váš kemp hosté opouštět s rozhorčením? Začněte tím, že vystavíte pozice pro stany a parkovací místa. Jakmile přijedou k recepci první hosté, budete jim moci nabídnout některou z připravených pozic tak, že myší přetáhnete jejich vozidlo právě na vybrané stanovací místo. Nezapoměňte také na výstavbu sprchových koutů, toalet, odpadkových košů a dalších potřebných zařízení.

Toms Trap o Matic - online

21. října 2008 v 14:34 | Petra a Terka (pirátky)
http://www.arcadekidz.com/images/tomstrapomatic.jpg

Velice povedená logická hra. Určitě každý zná Toma a Jerryho. Bohužel debilní kocour vždycky prohrál. Pomožte mu postavit perfektní past která tu odpornou myš chytí. V levém dolním rohu máte Device Library, kde máte ty nejrůznější nástroje jak připravit myšku o život.

Bomb It 2 - online

15. října 2008 v 17:20 | Petra a Terka (pirátky)

Tady si můžete vybrat...Buď můžete hhrát arkádu,s barvami...Prostě si něco vyberete a hrajete...Máte 3 soupeři a vyxmusíte vyhrát...Máme k tomu bobmy...Postupně můžete získat různé věci.Hru můžete hrát i ve dvou...

Jane's Hotel 2 : Family Hero - online

15. října 2008 v 17:00 | Petra a Terka (pirátky)
Jane's Hotel Family Hero logo

Je tu pokračování Jane's Hotel.Zde děláte to samé takže obsluhujete hosty nakupujete a podobně...Ale máme tu zcela nový nábytek,prostředí...No prostě vyzkoušejte!!

Burger Restaurant - on-line - strategie

22. srpna 2008 v 20:16 | Petra a Terka (pirátky)
Cílem hry je obsloužit co nejrychleji všechny zákazníky.A dávej pozor na zloděje.
obrázky ze hry:

Dirt Bike - hra online

25. června 2008 v 14:40 | Petra a Terka (pirátky)
scr-web01

Hraj!

Cíl hry:
Cílem hry je překonat všechny překážky na terénní motorce a postupně projít všechny úrovně hry.
Ovládání :
Motorku ovládáš kurzorovými šipkami.
Ukázky ze hry:
Obrázek ze hry
Obrázek ze hry

Hairstyle Make Over - dívčí

10. června 2008 v 16:55 | Petra a Terka (pirátky)

Barman - Srandičky

9. června 2008 v 20:42 | Petra a Terka (pirátky)

Barman

Barman (srandičky)
Barmanské umění je opravdový kumšt, což také potvrzuje následující hra. Vaším úkolem je z rozličného množství alkoholických i nealkoholických nápojů namíchat co nejlepší koktejl. Poté, co barman vytvoří nápoj podle vašich pokynů, sám ochutná a ohodnotí kvalitu tohoto drinku.

Horská dráha

8. června 2008 v 9:55 | Petra a Terka (pirátky)

Horská dráha

náhled hry Horská Dráha

Baví Vás oblíbené rollercoaster hry? Pokud ano tak si tuhle online hru opravdu zamilujete. Nakeeslíte si svou horskou dráhu a pak na ní pustíte pokusnou várku dobrodružstvíchtivých pajduláků - o zábavu je postaráno. Hra se ovládá pouze myší

Stardoll - návrhy oblečení - online

25. května 2008 v 17:48 | Petra a Terka (pirátky)
Nejdříve vytrovoříte látku a pak vyberete jestli z té látky chete šaty, triko....

Bratz Magazine - online

25. května 2008 v 13:17 | Petra a Terka (pirátky)
Zde oblíkáte Bratz....

Bratz Makeover - online

25. května 2008 v 13:06 | Petra a Terka (pirátky)
http://www.a123.com/games/images/bratzmakeovergame.jpg
Tady místo koníka líčíte panenku

Bratz pony - online

25. května 2008 v 13:05 | Petra a Terka (pirátky)
Zde líčíte koníka.....

Jane's Hotel - online

25. května 2008 v 12:58 | Petra a Terka (pirátky)
Jane's Hotel Game - Free Jane's Hotel Game Downloads
Malý hotel s rodinnou atmosférou je pro mnohé cestovatele tím nejpříjemnějším prostředím k pobytu. Možná také proto se dveře ve vašem skromném podniku prostě nezavřou a zákazníci přicházejí po velkých skupinkách. O ně se budete mít za úkol starat, což zahrnuje nejprve předání klíčů, následné nošení kafe, novin, stejně jako uklízení. K tomu naštěstí máte zaměstnankyni, která se také stará o květiny a další potřebné drobnosti. Hra je rozdělena do levelů, přičemž každý pro vás má speciální úkol, který je třeba dodržet.
Jane's Hotel Game screenshot - click for larger view Jane's Hotel Game screenshot - click for larger view Jane's Hotel Game screenshot - click for larger view Jane's Hotel Game screenshot - click for larger view

Belle's Beauty Boutique - online

25. května 2008 v 12:48 | Petra a Terka (pirátky)
V této hře máte taký salon...A tam můžete ostříhat se, umýt vlasy, vyfénovat vlasy, nalakovat nehty a nabarvit vlasy.....U nakování nehtů a vlasů máte takové kolečko s barvami...Zákaznice řekne (spíš ukáže v bublině) jakou chce barvu a vy na ni kliknete...Zákazníky přesouváme myší...
 
 

Reklama