*Filmy ke shlédnutí

Italské prázdniny - ke shlédnutí online

16. února 2008 v 13:50 | Petra a Terka (pirátky)
Změněno! Už funkční!

ZDE

Most do země Terabithia (2007) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

16. února 2008 v 13:48 | Petra a Terka (pirátky)

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů - ke shlédnutí

16. února 2008 v 13:39 | Petra a Terka (pirátky)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith)
V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí rozhodnout, na čí straně bude stát. Podlehne slibům moci a pokušení Temné strany, vstoupí do služeb zlého Darth Sidiouse a stane se z něj Darth Vader. Sithští lordové se chtějí společně pomstít a prvním krokem jejich plánu je likvidace Jediů. Pouze Yoda a Obi-Wan přežijí a musejí se Sithům postavit, což vede k dramatickému souboji světelnými meči mezi Anakinem a Obi-Wanem, který rozhodne o osudu galaxie.
Špatná kvalita

Gympl (2007) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

16. února 2008 v 13:35 | Petra a Terka (pirátky)

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

Let's Dance - ke shlédnutí online

16. února 2008 v 13:33 | Petra a Terka (pirátky)
Lets Dance
Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem.

Změněno! Už funkční!

ZDE / ZDE / ZDE

Shrek třetí - ke shlédnutí

16. února 2008 v 13:31 | Petra a Terka (pirátky)

ZDE

Lovecká sezona - ke shlédnutí

16. února 2008 v 12:33 | Petra a Terka (pirátky)

ZDE

Byl jednou jeden král (1954) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

16. února 2008 v 12:32 | Petra a Terka (pirátky)
Byl jednou jeden král
Česká barevná filmová pohádka. - Král Já první se zeptal jednoho dne svých dcer, která jej má nejraději. Té chtěl potom odevzdat království. První jej měla ráda jako zlato, druhá jako zlato v hrdle a nejmladší, Maruška, řekla, ze jej má ráda jako sůl. Rozhněvaný a uražený král vyhnal Marušku za tento výrok z hradu. Rozkázal také zničit všechnu sůl v království.

ZDE / ZDE

Robinsonovi - ke shlédnutí

16. února 2008 v 12:26 | Petra a Terka (pirátky)
Robinsonovi (Meet the Robinsons)
Příběh nejnovějšího animovaného filmu z produkce studia Walt Disney se točí okolo Lewise - geniálního kluka se zálibou v šikovných technickýchvychytávkách a obrovskou touhou najít rodinu, kterou nikdy neměl možnost poznat. Jeho nezdolné hledání jej jednoho dne zavede na místo, které by si nedokázal představit ani v nejdivočejších snech - do budoucnosti, kde už termín "nemožné" dávno zmizel ze slovníku. Když se Lewis setká s podivným cizincem jménem Wilbur Robinson, čeká jej nejen fantastická cesta časoprostorem, ale také setkání s rodinou Robinsonových, která mu pomůže objevit celou řadu úžasných tajemství o jeho vlastních neomezených schopnostech.
Špatná kvalita

Přehrát

Harry Potter a Fenixův řád (2007) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

16. února 2008 v 12:23 | Petra a Terka (pirátky)
Pátý film o brýlatém čaroději Harry Potterovi přináší mnohem temnější děj, než jak tomu bylo u dílů předchozích. Pán Zla se na konci minulého dílu vrátil silnější než kdy dříve připraven nastolit svou krutovládu. Jenže ani pro tak mocného mága není nic tak jednoduché, jak by se mohlo zdát a v jeho cestě k definitivní moci stojí mnoho překážek. Jednou z nich je právě Harry, chlapec který toho-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit již jednou porazil a ze souboje si odnesl jen jizvu ve tvaru blesku.

ZDE / ZDE / ZDE

Pusinky - ke shlédnutí

16. února 2008 v 12:18 | Petra a Terka (pirátky)
Pusinky
Iška, Karolína a Vendula se nedostaly na podělanou vejšku. Co teď ? Děsí se představy, že by mohly skončit ve stereotypu všedního života. Naplánovaly proto super cestu - Holandsko, farma, louky, krávy, svoboda. Chtějí si pořádně užívat a občas (možná) i trochu pracovat. Vyrážejí na konci prázdnin. Cestu jim ale zkomplikuje Iščin aktivní čtrnáctiletý bratr Vojta, který měl ségru na otcův pokyn hlídat. Visí na holkách jako klíště a jen tak se setřást nenechá. Takže se přesouvají od místa k místu a čekají, kdy to konečně Vojta zabalí. Ten postupně začíná tušit, že to není jen tak obyčejná vyjížďka...

ZDE

Trosečník - ke shlédnutí

16. února 2008 v 12:15 | Petra a Terka (pirátky)
Trosečník (Cast Away)
Chuck Noland (Tom Hanks), systémový inženýr firmy FedEx, má svůj osobní a pracovní život rozvržený doslova na hodiny a jeho věčně uspěchaná profese ho často zcela nečekaně odvádí daleko od Kelly, kterou má rád. Chuckův hektický životní styl se dramaticky změní po havárii letadla, jímž cestoval. Přežil sice, ale ocitl se na nejodlehlejším a nejopuštěnějším místě, jaké si kdy uměl představit. Zbaven "berliček" civilizace i vnitřního pocitu věčné časové tísně zjišťuje, že k tomu, aby uhájil holý život je třeba zajistit si nejprve vodu, jídlo a alespoň provizorní útočiště.

ZDE

Auta (2006) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

16. února 2008 v 12:14 | Petra a Terka (pirátky)
Auta (Cars)
Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní autoBlesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

Ratatouille - ke shlédnutí

16. února 2008 v 12:12 | Petra a Terka (pirátky)

ZDE

nebo

ZDE

Eragon - ke shlédnutí online

16. února 2008 v 12:08 | Petra a Terka (pirátky)
Eragon
Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách podivný modrý kámen. Zprvu ho chce pouze zpeněžit a zabezpečit jím rodinu na nadcházející krutou zimu, jenže když se z kamene "vyklube" dračí vejce a z něj později dračí mládě - Safira, uvědomí si, že stojí tváří v tvář dobrodružství, které sahá vysoko nad jeho možnosti. Jeho prostý život přes noc zanikne a on se ocitne v novém, nebezpečném světě intrik, kouzel a válek.

ZDE / ZDE / ZDE

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň - ke shlédnutí online

16. února 2008 v 12:06 | Petra a Terka (pirátky)
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch the Wordrobe)
Nadčasové dobrodružství z pera slavného spisovatele C. S. Lewise Letopisy Narnie vypráví příběh čtyřech sourozenců -Lucinky, Edmunda, Zuzany a Petra - kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, skřítky, fauny, kentaury a obry, která je však díky prokletí zlé Bílé čarodějnice Jadisy odsouzena k věčné zimě.

ZDE / ZDE

Zlatý kompas (2007) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

16. února 2008 v 12:04 | Petra a Terka (pirátky)

ZDE / ZDE

Super náhradník (2006) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

7. ledna 2008 v 14:54 | Petra a Terka

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

 
 

Reklama