Čarodějky - Reboot

20. may 2018 at 19:42 | Petra |  Čarodějky
Fotka uživatele Charmed on The CW.
(zdroj: www.facebook.com/CharmedCW)

Možná někteří z vás již slyšeli o plánovaném rebootu Čarodějek. Upřímně z toho příliš nadšená nejsem. Originální verzi jsem zbožňovala. Ústřední trojice byla sympatická. Nezajímalo mě jen magično, ale i jejich vztahy.
Tyhle herečky, které byly vybrány na místo Prue, Piper a Phoebe (Paige), mě úplně nenadchly. Budou se jmenovat Macy (Madeleine Mantock), Mel (Melonie Diaz) a Madison (Sarah Jeffery).
 

Trailer ke druhé sérii The Bold Type

9. may 2018 at 19:05 | Petra |  The Bold Type
V říjnu loňkého roku jsem napsala zprávu o nových sériích The Bold Type. Druhá série bude vysílána již 12. června! Dnes 9.5. byl vydán nový trailer ke druhé sérii:


A koncem dubna krátké promo:
Zakletý v čase (2009) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

27. april 2018 at 22:46 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

71 % na ČSFD (stav k 27.4. 2018)


P: Ano, opět romantický film. Slibuji, že příště přidám konečně jiný žánr :D Holt mám "romanťáky" ráda :) Ale na moji obranu je to zároveň drama a sci-fi. Hlavním tématem a současně problémem je cestování v čase. Kvůli genetické anomálii se Henry (Eric Bana - Hulk, Troja) může ocitnout jak v minulosti, tak i v budoucnosti. Nejednou mu tohle cestování způsobí lecjaké potíže. A otázkou je, zda se dá nekotrolovatelné cestování v čase propojit s normálním životem a především s láskou.
 


Nejdelší jízda (2015) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

26. march 2018 at 22:55 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

73 % na ČSFD (stav k 26.3. 2018)


P: Tu a tam se objevují romantická klišé, která, i na mě jako milovníka romantických filmů, působí přehnaně kýčovitě. Přece jen, film má i to "něco navíc", co ho odlišilo od většiny, že si ho ještě dlouhou dobu budu pamatovat. Líbilo se mi sledování dvou dějových linií - jedné dnešní, druhé z minulosti. Sympatiční hlavní hrdinové, příjemná hudba i prostředí a šťastný konec - to filmu rozhodně nechybí!

Jumanji: Vitajte v džungli! (2017) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

27. february 2018 at 16:47 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

77 % na ČSFD (stav k 27.2. 2018)


P: Na filmu jsem byla s přítelem v kině a rovněž i Terka a obě jsme se shodly, že se nám film libil. Byla to příjemná oddechovka, kdy hlavním hrdinům fandíte, aby dohráli hru ve zdraví (i když dopředu tušíte, že vše dobře dopadne). Dost filmu pomáhali v hlavních rolích Dwayne Johnson a Jack Black. Akorát studenti z "normálního" života mi přišli docela nesympatičtí.

Next articles