Kingsman: Zlatý kruh (2017) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

9. july 2018 at 20:57 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

72 % na ČSFD (stav k 9.7. 2018)


P: Oproti jedničce se mi líbilo tohle pokračování o něco méně. Nicméně, stále má film napínavý děj a dobře se u toho člověk baví. Navíc se zde objevili Julianne Moore (Hunger Games: Síla vzdoru 1. část, Bláznivá, zatracená láska, Zákon přitažlivosti), Halle Berry (Catwoman, X-men, Dnes neumírej) a krátce, na mě až příliš kráce Smějící se, Channing Tatum (Super náhradník, Let's Dance, 21 Jump street).
 

Kingsman: Tajná služba (2014) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

9. july 2018 at 20:41 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

81 % na ČSFD (stav k 9.7. 2018) - 235. nejoblíbenější film


P: Na film narazil přítel, když pro nás hledal vhodný film. Našel ho v nejlepších filmech za rok 2014. Bylo milé zjištění, že v něm hraje Colin Firth (Deník Bridget Jonesové, Králova řeč, Mamma Mia!) a Michael Caine (Podfukáři, Loupež ve velkém stylu, Slečna Drsňák). Hlavní hrdina v podání Tarona Egertona byl neokoukaný a pro nás neznámý. Na roli se hodil a pěkně se na něj koukalo Smějící se. Příběh je občas dost nerealistický (jako u Rychle a zběsile), ale i přesto se to hezky pozoruje. Film se ohání mottem, že je to podobné jako bondovky, takže pokud máte tento druh rádi, je to film pro vás. Navíc v roce 2017 bylo vydané pokračování.

Čarodějky - Reboot

20. may 2018 at 19:42 | Petra |  Čarodějky
Fotka uživatele Charmed on The CW.
(zdroj: www.facebook.com/CharmedCW)

Možná někteří z vás již slyšeli o plánovaném rebootu Čarodějek. Upřímně z toho příliš nadšená nejsem. Originální verzi jsem zbožňovala. Ústřední trojice byla sympatická. Nezajímalo mě jen magično, ale i jejich vztahy.
Tyhle herečky, které byly vybrány na místo Prue, Piper a Phoebe (Paige), mě úplně nenadchly. Budou se jmenovat Macy (Madeleine Mantock), Mel (Melonie Diaz) a Madison (Sarah Jeffery).
 


Trailer ke druhé sérii The Bold Type

9. may 2018 at 19:05 | Petra |  The Bold Type
V říjnu loňkého roku jsem napsala zprávu o nových sériích The Bold Type. Druhá série bude vysílána již 12. června! Dnes 9.5. byl vydán nový trailer ke druhé sérii:


A koncem dubna krátké promo:
Zakletý v čase (2009) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

27. april 2018 at 22:46 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

71 % na ČSFD (stav k 27.4. 2018)


P: Ano, opět romantický film. Slibuji, že příště přidám konečně jiný žánr :D Holt mám "romanťáky" ráda :) Ale na moji obranu je to zároveň drama a sci-fi. Hlavním tématem a současně problémem je cestování v čase. Kvůli genetické anomálii se Henry (Eric Bana - Hulk, Troja) může ocitnout jak v minulosti, tak i v budoucnosti. Nejednou mu tohle cestování způsobí lecjaké potíže. A otázkou je, zda se dá nekotrolovatelné cestování v čase propojit s normálním životem a především s láskou.

Next articles