Vyměřený čas (2011) - ke shlédnutí / ke zhlédnutí online

17. října 2018 v 20:58 | Petra a Terka (pirátky) |  Filmy ke shlédnutí

ZDE / ZDE / ZDE / ZDE / ZDE

77 % na ČSFD (stav k 10. 10. 2018) - 191. nejoblíbenější film


P: Měla jsem náladu na nějaký ten sci-fi film s romantickou příchutí. Musím říct, že sci-fi stránka se povedla! Nápad, že místo penězi se platí časem je super. To, že každý stárne jen do 25 let bylo sice taky zajímavé, ale ne z toho důvodu, že všichni vypadali stejně. Romantická zápletka byla na takové té příjemné úrovni, ale nějakou hloubku nečekejte.
V hlavích rolích potěšili Justin Timberlake (Kamarád taky rád,The Social Network, Zkažená úča), Amanda Seyfried (Mamma Mia, Méďa 2, Dopisy pro Julii), Cillian Murphy (Anthropoid, Batman začíná, Počátek) Alex Pettyfer (Jsem číslo čtyři, Divoška, Nekonečná láska) a Olivia Wilde (Rivalové, Máslo). Více se mi líbila role Justina než Amandy a taky mi přišla lépe zahraná, i když Amanda měla dle mého nic moc postavu, kde se z toho asi nedalo více "vystřískat". Celkově se mi jako pár, který jsem si zprvu nedokázala moc představit, nakonec líbil a věřila jsem jim to "jiskření".
Justin a Amanda bojovali pro lidstvo (za ty chudé), ale protože jsem nějak tušila, že to dobře dopadne, nebyla jsem do filmu silně vtažena a jen jsem čekala, jak film, režisér a scénárista v jedné osobě, ukončí. Mám ráda happyendy, což již určitě víte (pokud čtete tyhle shrnutí u filmů), ale potěšilo mě, že tady nebyl tak úplně klasický a byl víceméně otevřený. Dle mého názoru se tento nápad s časem dal ještě vylepšit, kde by se promyslely více vztahy nebo i tu hlubší myšlenku, že člověk si má užívat každičkou vteřinu svého života, protože čas se nedá vrátit a je pro každého z nás omezený. Hudba by mohla být také lepší, aby ve mně probudila ty "správné" emoce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

anketa návštěvnosti

Klik 100% (2244)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama