The Bold Type - 2. série

29. září 2018 v 17:17 | Petra a Terka (pirátky) |  The Bold Type
The Bold Type je seriál spíše pro holky. I kluci by si zde našli to své, ale ženy jsou hlavní skupinou. Na tomhle seriálu mě baví, že neřeší jen vztahy a běžné věci, ale i jiná témata, která hýbou světem (sexuální obtěžování na pracovišti, držení zbraní, náboženství, upředňostňování některé rasy...). Jen ten typ, kterým to zakomponovali, mě občas rozčiloval Smějící se. Vždycky Jane měla napsat nějaký článek a měla s tím tématem problém. Témeř celý díl se řešil daný problém a na konci se jí podařilo úspěšně článek dokončit.
Oproti 1. série, kde mi Sutton připadala nesympatická a Jane jsem měla z tria nejraději, mi nyní Jane svým chováním vadila a dějová linka Sutton mě naopak bavila Usmívající se. Sutton jsem chtěla, aby byla s Richardem (scéna, kdy se dali dohromady mi přišla velice povedená!*) a Jane se mi líbí více s Pinstripem než s Benem, je víc svá. Ale scéna, kdy jí Pinstripe řekl, co k ní cítí, mi nepřišla úplně věrohodná vzhledem k jeho postavě**. Porovnání obou chlapů pro Jane je například tady (zároveň i zdroj pro gify).

The Bold Type - Who Do You Think Is Better For Jane — Pinstripe Or Dr. Ben? - 1012The Bold Type - Who Do You Think Is Better For Jane — Pinstripe Or Dr. Ben? - 1006


U "Kadeny" se nic nezměnilo, moc mě lesbický vztah nebaví. Ke konci řady jsem si ale přála, aby se Kate vrátila k Adeně, protože vypadají spolu šťastně Usmívající se.
Je to skvělý odpočinkový seriál, kde se jednak pobavíte, ale budete i o některých věcech přemýšlet i po zhlédnutí Usmívající se. Celkově lidé ohodnotili tento seriál na 74 % dle csfd.cz.

Dva páry, které mě baví Mrkající:*

**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi kluk nebo holka?

Kluk 16.9% (510)
Holka 69.6% (2100)
Obojí :-) 4.8% (146)
Ani newim 4.3% (130)
Nepovim 4.3% (130)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama