The Bold Type (2017-) - seriál online

26. července 2017 v 17:09 | Petra |  Seriály ke shlédnutí
obrázek z www.serialzone.cz/serial/the-bold-type/

Po zhlédnutí celé série 13 Reasons Why jsem hledala nový seriál, který by mě oslovil. Zkusila jsem slavné Hry o trůny, ale ani po čtyřech dílech mě seriál nepřesvědčil, abych se na něj dívala dál. Proto jsem hledala dál.
Na stránkách www.serialzone.cz je žebříček nejpopulárnějších seriálů za posledních 30 dní. Na druhém místě je již zmiňovaný seriál 13 Reasons Why, ale na prvním místě je právě seriál The Bold Type. Příběh vypráví o třech kamarádkách Sutton, Jane a Kat, které pracují pro populární časopis Scarlet, určený především ženám. Během své práce budou hledat sami sebe i lásku. Seriál je ispirovaný životem Joanny Coles, bývalé šéfredaktorky Cosmopolitan.

Upoutávka na YouTube:




Řekla jsem si, proč to nezkusit. A vyplatilo se Usmívající se. Zhlédla jsem hned dva díly a už se těším na další. Kdybych měla více času, zkoukla bych ihned všechny dosud publikované (4). Teď jen čekat, jestli potenciál seriálu využijí Smějící se.

Deniska napsala na www.topserialy.to : "skvelý seriál :) mix Gossip girl, Girlmore Girls , Friends :) " a Lee69 píše na té samé stránce: "Není to špatné, přijde mi to jako taková trošku variace na "Sex ve městě" ".
73% na ČSFD (stav k 8.8. 2017)

Ke zhlédnutí:
Hodnocení na SerialZone.cz

ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak jste se sem dostali?

Od vyhledavače 67.9% (271)
Od někoho 13.8% (55)
Z nejnovějších článků 6.8% (27)
Z něčeho jiného 11.5% (46)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama